EnglishRussianUkrainian

Конкурс ескізів пам'ятника воїнам АТО

Пам'ятник воїнам АТООголошується конкурс на кращий ескіз пам'ятника загиблим воїнам АТО. Також проводиться збір коштів для його спорудження. Організатор конкурсу - Вінницький національний технічний університет.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно звернутись до Волонтерського центру Вінницького національного технічного університету. Місцезнаходження Центру: Вінниця, ВНТУ, Головний навчальний корпус (ГУК), ауд. 102а. Контактна особа -  Галина Олександрівна Лебедєва, координатор Центру.

Протягом 2 років в зоні АТО загинули студенти та випускники університету: Володимир Муха (19 років), Роман Мельничук (25 років), Юрій Бабко (26 років). Пам'ятник, споруджений на зібрані кошти, увічнить подвиг трьох юнаків-добровольців та багатьох інших, які й досі гинуть та воюють на Донбасі.

Детальніше: за посиланням.

Друк PDF