Презентації роботодавців на березневому Дні кар'єри у ВНТУ

10 потужних роботодавців Подільського регіону презентували себе на Дні кар’єри, який відбувся у ВНТУ 01 березня 2018 р.

Студентів-старшокурсників усіх факультетів ВНТУ було запрошено на особисту зустріч з роботодавцями, які завітали до університету завдяки підтримці Лівобережного міжрайонного центру зайнятості м. Вінниці та Правобережного районного центру зайнятості м. Вінниці.

Зустріч відбулась у конференц-залі, супроводжувалась комп’ютерними презентаціями та відео-роликами. Представники компаній розповіли про діяльність своїх підприємств, про продукцію, яку вони випускають, або послуги, які надають, про перспективи розвитку та про навички, які вони очікують побачити у майбутніх працівників.

Відбулось знайомство з наступними компаніями та підприємствами:
1.  ТОВ «Барлінек Інвест»    (презентація (спікер - Дзюбенко Олена менеджер з персоналу))
2. ПАТ «Вінниччина-Авто»    (виступ (спікери - Прокопишина Марина начальник відділу кадрів, виступив Карпійчук Денис Федорович, дир. ВФ "Приват-Авто"))
3. Товариство з обмеженою відповідальністю "Вінницький агрегатний завод"    (виступ (спікер - начальник відділу з персоналу Шеремет Василь Васильович))
4. Відокремлений підрозділ - Вінницький авіаційний завод Публічного акціонерного товариства "Мотор Січ" (виступ (спікери - Юсупова Людмила Кузьмівна начальник відділу кадрів))
5. ВД ПАТ "Укрпошта"    (презентація (спікер - інженер по підбору персоналу  Інна Соловіщук))
6. ПАТ КБ "Укрсиббанк"  (презентація(спікери - Бегепко Тетяна Іванівна, Ковальчук Юлія))
7. Вінницька філія Комерційного банку "Приватбанк"     (презентація (спікери - Наборозняк Інна Дмитрівна, керівник відділу))
8. ТОВ "Майтек-плюс"    (презентація (спікер - Сторожук Віталій Ульянович керівник))
9. ТОВ "Промавтоматика Вінниця" (презентація (спікер - Островська Ольга, менеджер з персоналу))
10. ТОВ "ВТН" (презентація (спікер - Келіч Інна Анатоліївна, менеджер компанії))

Більше фото з презентації – див. за посиланням http://photo.vntu.edu.ua/album/183  .