Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Запрошення для студентів - презентація літніх курсів BEST 13 березня

  • Автор: Super User

Щороку студенти усього світу зустрічаються і спілкуються на освітніх курсах від інженерної спілки молоді BEST. 13 березня 2018 р. у ВНТУ можна дізнатись більше про ці курси.

Тема зустрічі: освітні курси BEST Courses в Європі.

Місце проведення: ауд. ГУК 210.

Дата і час: 13 березня 2018 р., початок о 14.15.
 
BEST Courses – це освітні сезонні курси, що проводяться щороку у 96 університетах Європи та дають змогу отримати додаткову освіту, підтягнути рівень володіння англійською мовою та познайомитися з культурою інших країн. Навчання проводиться викладачами європейських університетів та представниками компаній у формі лекцій, практичних занять, командних проектів тощо.
Студенти ВНТУ оплачують лише 20% вартості самого курсу (таким чином вартість курсів коливається від 0 до 11 євро), а також витрати на дорогу. Проживання, харчування та логістика під час курсів забезпечується організаторами.

Дедлайн реєстрації на BEST Courses: до 18 березня!
 
Уся необхідна інформація є на сайті http://best.eu.org/courses  або у групі http://facebook.com/events/171631190125287/ .

Детальніше про курси можна дізнатися у координатора сезонних курсів Дем'яна Сембрата (Demian Sembrat): Facebook: fb.com/sdsvin Telegram: t.me/sdsvin

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна