Оголошується реєстрація на програму підготовки тренерів TOT-EUROPEAN-2018

З березня 2018 р. у Києві розпочинає роботу Міжнародна інтегрована програма підготовки тренерів. До участі запрошують усіх, хто прагне стати кваліфікованим сертифікованим тренером.

Програма: INTERNATIONAL PROGRAM “TRAINING OF TRAINERS” TOT-EUROPEAN-2018 - МІЖНАРОДНА ІНТЕГРОВАНА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ТРЕНЕРІВ (Україна – Франція – Італія – Польща)

Мета програми: створити в Україні школу тренерів світового рівня із використанням досвіду провідних світових центрів ТОТ, зокрема -  Канади, США, Польщі.

Викладачі з організацій та компаній: Східно-Європейський Інститут Психології, Міжнародна Експертна Агенція «Консалтинг і Тренінг», Західноукраїнський ресурсний центр (м. Львів, Україна), Варшавський університет (Польща), Ягелонський університет (м. Краків, Польща), Фундація сприяння польській мові і культурі ім. Миколая Рея (Польща), Global University (м. Флоренція, Італія – США), провідні вітчизняні та зарубіжні тренери, коучери і фахівці з медіації та фасилітації з України, Польщі, Італії, Франції, США

До участі запрошуються всі (фахівці суміжних галузей, практики, студенти), хто хоче опанувати систему тренерських навичок, набути нову спеціалізацію, підвищити кваліфікацію, розпочати самостійну тренерську практику.

Місце проведення занять: м. Київ, Східно-Європейський Інститут Психології, вул. Голосіївська, 13, оф. 529-530 (метро «Голосіївська» або «Деміївська»).

Дедлайн реєстрації: 30 березня 2018 року.

Реєстрація: надсилання заявки на участь у Програмі (у довільній формі), мотиваційний лист (у довільній формі) та персональне резюме на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тривалість: з березня по липень 2018 р.

Перший кваліфікаційний модуль (online): 31 березня 2018 р.

Перший навчальний модуль (стаціонарний): 13-15 квітня 2018 р.

Навчальна програма (повна інформація - у файлі PDF)
Учасникам TOT-EUROPEAN-2018 пропонується 4-ступенева програма, кожний сезон/ступінь якої зорієнтований на засвоєння і опанування комплексу знань і навичок від базового рівня володіння навичками (basic proficiency skills) до вищого загального рівня володіння навичками (higher general level of skills). Надалі слухачі матимуть можливість спеціалізації залежно від обраної сфери тренерської практики: бізнес-тренінг, психологічний тренінг, громадський тренінг, навчальний тренінг та ін., отримуючи при цьому вищий спеціалізований рівень володіння навичками (higher level of specialized skills).

Заявки приймаються на ВСІ рівні навчання.

Середня тривалість ступеня – 3-4 місяці (216 - 432 акад. год.) Загальний термін опанування повної базової системи знань і навичок безпосередньо залежить від успішності навчання і наполегливості опанування практичного досвіду слухача і може бути пройдений швидше, аніж за 4 академічні семестри/сезони.

Вартість 1-го модуля (36 год.) навчання у VI-му сезоні TOT-EUROPEAN-2018 залежить від рівня, що опанову­ється: базовий (І) - 2000 грн., основний-А (ІІ) – 2500 грн., основний-В (ІІІ) – 4000 грн., вищий (ІV) – 4500 грн.

По завершенню навчання слухачі отримують Сертифікат навичок (опанування сезону/ступеня) або Сертифікат набутого рівня (опанування комплексу сезонів/ступенів) міжнародного зразка.

Також, за бажанням, учасник може отримати Сертифікат підвищення кваліфікації (вітчизняний або міжнародний) для працівників сфери освіти.

Розклад занять передбачатиме зручні можливості для всіх, хто працює або навчається (щотижневі або двічі на місяць триденні навчальні модулі – п’ятниця, субота, неділя), скайп-сесії, кластерні (блочні) сесії. Для іногородніх учасників передбачене забезпечення проживання.

У процесі підготовки передбачений значний блок практичних занять та практики із супервізійним супроводом. Передбачені навчальні візити до закладів-партнерів України та Європи.

Програмою передбачена Грантова підтримка навчання для студентів, що навчаються на денній формі навчання, і полягатиме у 25-50%-й знижці від загальної вартості навчання. Гранти надавати­муть­ся на конкурсній основі (заявки на отримання грантової підтримки просимо надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Програмою також буде забезпечена Грантова підтримка для студентів, вчителів, дитячих психологів та представ­ни­ків громадських організацій, які працюють з проблемами дитячої міграції в Україні, і полягатиме у 50-75%-й знижці від загальної вартості навчання. Гранти надаватимуться на конкурсній основі. Заявки на отримання грантової підтримки для цієї категорії учасників просимо надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 30 березня 2018 року включно.

Практичні сесії проводитимуться на базі організацій-заснов­ни­ків і партнерів (Україна, Польща, Італія).

Вже у поточному семестрі можлива участь у тренінгових проектах вітчизняного та міжнародного рівнів.

Інформація (організаційна допомога, консультації): за тел.: (044) 257-20-21, (094) 925-56-22,  (067) 196-28-14

(044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22, (067) 196-28-14