EnglishRussianUkrainian

Студентське проектно-конструкторське бюро

Студентське проектно-конструкторське бюро (СПКБ) створено в 2010 році як самостійний науково-виробничий підрозділ університету в складі ІнІНВ. Основною його метою є забезпечення науково-технічного, дослідного, нормативно-методичного та інформаційного супроводу робіт за науково-технічними напрямками архітектурної діяльності.

Науковим керівником СПКБ є кандидат технічних наук, доцент Валерій Михайлович Андрухов.

Бюро формує перспективні плани і завдання в частині розвитку університету, сприяє покращенню якості підготовки фахівців шляхом залучення студентів і викладачів до наукової і проектно-конструкторської діяльності, впровадження результатів проектування у навчальний процес та будівельно-архітектурне виробництво.

Друк PDF

novoselcev.jpg