Чай, печиво і ще багато цікавого і смачного на конференції кафедри ІНВ

16 березня 2018 року відбулось засідання секції Інтеграції навчання з виробництвом на XLVII Науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (2018).

Щоб атмосфера була тепліша і відкритіша, на круглий стіл конференції було виставлено не лише проектор, ноутбук та записники, а й невелике частування. Чай і солодощі полегшили адаптацію для сором'язливих та мотивували до активності особливо зацікавлених.

На конференцію було подано 25 тез доповідей. Превалюючі теми доповідей – різні методи і способи розвитку функціональних компетенцій у студентів: і культура мовлення, і цифрова компетентність, і засоби розвитку критичного мислення та комунікативних навичок тощо. Деякі роботи, що мають цілком технічне та наукове спрямування, є свідченням потужного дослідницького потенціалу авторів та їхньої мотивованості до самовдосконалення. Костянтин Коваль, завідувач кафедри ІНВ, зауважив: саме гармонійне поєднання компетенцій різного походження – когнітивних, професійних та соціоемоційних – є запорукою успішного навчання, а з часом – і самореалізації на робочому місці.

Повний перелік тез – див. за посиланням https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/all-ininv/all-ininv-2018/schedConf/presentations

Особливо варто відзначити доповіді студентів, які вони писали самостійно або у співавторстві з викладачами кафедри ІНВ, а також доповіді окремих викладачів підрозділу:
-    Про проект «Цифровий світ. збереження наукової спадщини Вінницького національного технічного університету», автор Анатолій Іванович Власюк (викладач кафедри ІНВ);
-    Перші підсумки проведення регіональної науково-практичної інтернет-конференції «Молодь в науці: дослідження, проблеми, перспективи (МН-2018)», автори Олена Андріївна Шевчук (студентка ФКСА), Анатолій Іванович Власюк (викладач кафедри ІНВ)
-    Розробка концепту альтернативного інтерфейсу дистанційного анкетування студентів, автор Сергій Перегончук (студент ФІТКІ)
-    Культура виробничої діяльності як складова якості та безпеки роботи інженера, Станіслав Войтко (студент ФЕЕЕМ), Василь Захаров (викладач кафедри ІНВ), Олена Бурдейна (викладач кафедри ІНВ)
-    Міжнародний досвід грантового фінансування наукових досліджень, автор Ярослав Іванчук (викладач кафедри ІНВ), Єлизавета Матюхіна (студентка ФМТ)
-    Проблеми взаємодії програматорів з програмним та апаратним забезпеченням, автори Микола Юрійович Василенко (студент ФІТКІ), Руслан Станіславович Белзецький (викладач кафедри ІНВ)
-    Іnnovation - високошвидкісний АРІ-сервіс, автори Ярослав Іванчук (викладач кафедри ІНВ), Вадим Івацко (студента ФМТ).

Фотозвіт конференції: