Курси QA-інженерів від компанії Astound Commerce

Тримісячні безкоштовні курси QA Boot Camp - дедлайн реєстрації - 23 березня 2018 р.!

19 березня 20018 р. представники компанії Astound Commerce завітали до ВНТУ і презентували QA Boot Camp - курси з підготовки QA-інженерів (?) з перспективою майбутнього працевлаштування. Ці курси - шанс для студентів ВНТУ здобути нові знання та збудувати кар'єру у потужній ІТ-компанії!

Реєстрація на курси QA Boot Camp: за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLy2TiH-4DDGekK7Ciexi4yyT_a5MNX_BOimLAAUsh2NvbPg/viewform

Дедлайн реєстрації: 23 березня 2018 р.

Старт навчання: 23 квітня 2018 р. Тривалість: 2,5 місяці.

Для кого: запрошуються усі бажаючі, без обмежень віку, рівня знань та досвіду. Більше про вимоги до кандидатів - див. статтю

Відбір:

1 етап - відповіді на питання анкети.

2 етап - співбесіда з технічним спеціалістом та HR-менеджером.

Особливі умови: мати ноутбук та знати англійську мову на рівні Intermediate .

Програма QA Boot Camp

Розклад занять: понеділок, середа, п'ятниця з 17.00 до 20.00.

Місце навчання: офіс компанії Astound Commerce за адресою м. Вінниця, в. Кармелюка, б. 2 (набережна "Рошен")

Навчальний курс, підготовлений інженерами компанії, складається з 9 тематичних блоків. Спершу вивчатимуться особливості роботи з вимогами, на завершення - теоретичні та практичні відомості щодо валідації та верифікації програмного коду.

В кінці курсу - екзамен, за результатами якого кращі учні стануть працівниками Astound Commerce.

Усі учасники курсів отримають сертифікат, який підтверджуватиме їхню підготовку на рівні Junior.

Фотозвіт з презентації курсів QA Boot Camp