EnglishRussianUkrainian

Центр підвищення кваліфікації і перепідготовки кадрів керівних працівників і спеціалістів будівельних організацій

Центр було створено у 1987 році у статусі спеціалізованого факультету в структурі навчального закладу. На сьогодні його діяльність пов'язана з наданням освітніх послуг по підвищенню кваліфікації і перепідготовці керівників та спеціалістів будівельних організацій.

Навчальний процес забезпечують досвідчені викладачі кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності ВНТУ, які регулярно проводять перепідготовку в Головному навчально-методичному центрі Держнаглядохоронпраці України, а також інших фахових кафедр.

Розпорядженням Вінницької обласної державної адміністрації на базі центру створено регіональний підрозділ модульного професійного навчання та обласний навчально-інформаційний центр з охорони праці, який включає сучасний комп'ютерний клас, спеціальні лабораторії для проведення навчання з робіт, що мають підвищену небезпеку, лекційну залу.

Центр плідно співпрацює з Вінницьким обласним центром зайнятості. Щорічно проходять навчання та перепідготовку близько 500 осіб.

Друк PDF

vd41.jpg