EnglishRussianUkrainian

Центр підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів в галузі енергетики

Створений як факультет підвищення кваліфікації в галузі енергетики наказом Міністерства енергетики та електрифікації СРСР і Міністерства вищої та середньої освіти УРСР у складі Вінницького політехнічного інституту в 1987 році.

Основним завданням центру є поглиблення спеціальних знань керівників і фахівців в галузі енергетики для творчого розв'язання виробничих, конструкторських, технологічних, економічних та інших проблем за допомогою оперативного застосування досягнень науки, обчислювальної техніки, передового вітчизняного та зарубіжного досвіду.

Рубаненко О.Є.Навчання слухачів проводиться з відривом, без відриву та з частковим відривом від виробництва. Комплектування груп слухачів центру здійснюється на підставі прямих госпрозрахункових договорів з підприємствами, науковими, проектними організаціями і окремими громадянами. Основними напрямками підвищення кваліфікації керівних кадрів та спеціалістів в галузі енергетики є:

• нові методи експлуатації, обслуговування та ремонту розподільчих мереж;
  • нові методи ремонту під напругою ЛЕП високої напруги;
  • діагностика високовольтного обладнання;
  • енергонагляд та енергоінспекція;
  • охорона праці, технічна безпека та надзвичайні ситуації на виробництві;
  • застосування комп'ютерної техніки в енергетиці;
  • підвищення ефективності оперативного керування електричними мережами в умовах ринкових відносин.

Виконує обов’язки начальника центру к.т.н., доцент Рубаненко Олександр Євгенійович (тел.: (0432) 59-83-77, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Центр має ряд спеціалізованих аудиторій та лабораторії. Заняття проводять висококваліфіковані науковці університету, а також провідні спеціалісти з виробництва.

За період з 1988 по 2009 р. в центрі пройшли перепідготовку понад 4000 слухачів, у тому числі 205 іноземних представників з Болгарії, В'єтнаму, Куби та Китаю.

Друк PDF

molodoj_predprinimatel.jpg