Науковців запрошують на конференцію у Новий Сонч (Польща)

Влітку у Польщі відбудеться конференція щодо цінності наукових досліджень у сучасному світі.

Подія: ІІ Міжнародна науково-практична конференція
«Пріоритети наукових досліджень – 2018:
теоретична та практична цінність»
26-29 червня 2018 р., Новий Сонч, Польща

Організатор
Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University

Секції
    Актуальні проблеми соціальних наук (економічні науки, психологія і соціологія, політологія).
    Перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія, філологія).
    Пріоритети прикладних наукових досліджень (інформаційні технології, медицина, інженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).

УМОВИ УЧАСТІ
Вартість участі у конференції складає 50 євро, або 210 польських злотих.
Для студентів участь у конференції – безкоштовно!
Передбачено лише безпосередню очну участь. Дистанційної участі в конференції немає!
За підсумками конференції, учасникам конференції надається відповідний сертифікат, а тези доповідей будуть надруковані у збірнику матеріалів конференції (надається учасникам після конференції), який буде також розміщений на сайті університету. Збірнику буде надано ISBN.

Інформація про загальний графік конференції, ТРАНСФЕР ТА ПРОЖИВАННЯ, вимоги до оформлення тез доповідей - див. файл http://ininv.vntu.edu.ua/ukr/images/stories/news/00-spr-2018/doc/25-04-18-novi-sonch-conf.pdf

ТЕРМІН ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ І ЗАЯВОК
Всі, хто планує взяти участь у конференції, повинні надіслати заявку та тези доповіді на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10 травня 2018 р.!
Тема листа: Конференція-червень Польща Прізвище та Ім’я учасника