EnglishRussianUkrainian

Оголошено реєстрацію до стипендіальної міжнародної програми ООН в сфері охорони довкілля

Стипендіальна програма Джорджтаунського університету, СШАРозпочато прийом заявок для участі в стипендіальній програмі "Право у галузі охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів". Один з організаторів програми - Юридичний центр Джорджтаунського університету (м. Вашингтон, США).

Запрошуються фахівці з правових питань, які спеціалізуються у  тематиці програми та пов'язаних сферах та працюють у державному секторі.

Після завершення курсу учасники
1) отримають диплом магістра у галузі природоохоронного права Юридичного центру Джорджтаунського Університету;
2) отримають можливість пройти стажування строком до трьх місяців у Штаб-квартирі ЮНЕП у Найробі або одному з її регіональних офісів.

Витрати, пов'язані з участю у програмі, покриваються спільно ЮНЕП та Юридичним центром Джорджтаунського Університету.

Зразок аплікаційної форми - у форматі pdf (4 МБ).

Заявки на участь мають надсилатись на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду 15 січня 2016 року.

Більше про Джорджтаунський університете - за посиланням http://www.georgetown.edu/

Друк PDF

j0406830.jpg