EnglishRussianUkrainian

Закордонне стажування для викладачів у Лодзі (Польща)

Стажування викладачів у Польщі, CEASCВикладачів, а також методичний та адміністративний персонал ВНЗ України запрошують на стажування  «Інструменти підтримки мобільності науковців в фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки».

Тривалість: 7 днів (19 -25 листопада 2016 року), м. Лодзь, Польща
Кількість учасників: обмежена (30 осіб).

Для участі необхідно надіслати заповнену анкету та CV (українською мовою) на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з приміткою "lodz_ERK_2016" до 1 жовтня 2016 року включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ОНЛАЙН можна за посиланням http://bit.ly/2d0B8Dz

Тематика програми:
    трирівнева система вищої освіти та кваліфікаційні рівні європейського освітнього простору;
    проектний підхід в організації навчального процесу в європейських університетах;
    практична реалізація в рамках організації навчального процесу принципу мобільності студентів та викладачів;
    робота над власними обмінними, навчальними та дослідницькими проектами, фінансованими з джерел ЄС;
    академічна мобільність науковців
та інше.

Програма стажування передбачає 108 годин (72 години  лекційних та практичних занять та 36 годин самостійної роботи).  По завершенню стажування учасники отримають відповідний сертифікат про закордонне післядипломне стажування (podyplomowy staż zagraniczny).

Робочі мови: польська (з перекладом), українська та російська. Частина тем буде доступна для обговорення англійською та німецькою мовами.

Вартість: 1700,00 грн та 400,00 Євро: проїзд, проживання (2-х місні номери), дворазове харчування (сніданки та обіди), навчання, роздатковий матеріал, сертифікат, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору).

Контактна особа: Дарія Лемешева, +380630321952, +380500756225

Детальніше: http://www.ceasc-bw.com/products/zakordonne-stazhuvannya-instrumenti-pidtrimki-mobilnosti/

Організатори стажування: Фундація Central European Academy Studies and Certification   (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща, та Центром Європейських Фондів (BFE), Лодзь

Друк PDF