У Грузію - на стажування по програмах соціальної інклюзії

Українську молодь запрошують відвідати соціальний фестиваль у Грузії.

Подія: стажування по програмах соціальної інклюзії під час Міжнародного фестивалю "Інклюзивні практики - 2018".

Дата проведення: 3-5 жовтня 2018 р.

Місце проведення: на березі Чорного моря, в унікальному місті-курорті Уреки (Грузія), що славиться цілющими властивостями своїх магнітних пісків.

Організатор: AAIP “Inclusive Practices” за підтримкою Internаtional Association for Community Development (глобальна міжнародна мережа, акредитована ООН). У фестивалі візьмуть участь більше 500 представників урядових і громадських організацій різних країн, що займаються проблемами соціальної інклюзії дітей з особливостями в розвитку. Участь у такого роду події буде надзвичайно корисна майбутнім соціальним працівникам, дитячим психологам, спеціальним педагогам, дефектологам і т.д.

У програмі стажування:
- майстер-класи з різних напрямків соціальної інклюзії (ігротерапія, арт-терапія, творчі заняття, інклюзивний спорт, активна соціальна роль родини й ін.);
- тренінги з керування стресовим станом у роботі з дітьми з особливостями в розвитку;
- участь у конференції "Розвиток інклюзивних співтовариств";
- інтерв'ювання батьків дітей з особливостями в розвитку щодо проблем взаємодії із соціумом, а також фахівців, що працюють у даній сфері;
- оформлення індивідуального проекту за результатами стажування "Інклюзивні практики: що це" (з використанням фото й відеоматеріалів фестивалю).

Тривалість стажування: 4 дні. В підсумку кожен студент отримає сертифікат про проходження стажування й диплом учасника фестивалю.

Вартість стажування на одну людину - 250 доларів США. У цю суму включений організаційний внесок учасника стажування, проживання в готелі й триразове харчування (4 дні).  Якщо група складе п'ять або більше чоловік, їм готові надати одне місце для супровідного викладача безкоштовно.  Транспортні витрати не входять у вартість стажування.

УВАГА! Для українських громадян віза у Грузію не потрібна.

Контактна особа фестивалю:
Ольга Михалева
+995 555 325 466 (WhatsApp)
+995 568 207 046 (Viber)
@inclusivepractices