3 вакансії - працевлаштування і пратика у компанії Home-Net, Вінниця

Три вакансії пропонує студентам факультетів ФІРЕН, ФКСА, ФІТКІ ВНТУ телекомунікаційна компанія у Вінниці.

Пропозиція компанії ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ» - можливість пройти практику для студентів 3-4 курсів з перспективою працевлаштування на літній період або постійно.

У зв’язку з розширенням мережі, оголошено конкурс на вакансії:
1) Support manager,
2) інженер NOC,
3) спеціаліст технічної підтримки в м.Вінниця.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:
•    Базові знання роботи мережі Інтернет;
•    Впевнений користувач ПК;
•    Володіння українською та російською мовами;
•    Чітка дикція, навички ділового спілкування;
•    Вища або незакінчена вища, середньотехнічна освіта;
•    Здатність засвоювати великий об'єм інформації за короткий проміжок часу;
•    Порядність, дисциплінованість.

ОБОВ’ЯЗКИ:
•    Обробка та оформлення заявок від абонентів;
•    Консультація абонентів щодо налаштування мережевого обладнання;
•    Введення інформації до бази даних.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ, ПРАЦЮЮЧИ У НАС:
•    Своєчасну оплату праці;
•    Позмінний графік роботи;
•    Офіційне працевлаштування з дотриманням соціальних гарантій;
•    Молодий дружній колектив;
•    Комфортні умови роботи в офісі

З радістю приймемо Вас у нашу команду!
Адреса офісу: Вінниця, Хмельницьке шосе, 82
Запис на співбесіду за тел.: 067-907-82-16 Світлана
Більш детальна інформація про компанію на сайті: https://homenet.ua

Скачати файл з інформацією про вакансії "Хоум-Нет": http://ininv.vntu.edu.ua/ukr/images/stories/news/00-spr-2018/doc/25-04-18-job-home-net.pdf

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “НАУКОВО-ПРОМИСЛОВА  КОМПАНІЯ  “ХОУМ-НЕТ”

Компанія ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ» працює на ринку телекомунікацій з 2005 року.
За цей час ми еволюціонували від маленького міського провайдера до національного оператора. Наша Компанія перша в Україні, яка змогла за короткий час надати якісну послугу Інтернет по оптоволоконному кабелю у приватний сектор. Сьогодні компанія ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ» обслуговує понад 200 населених пунктів у 12 обласних центрах, кількість яких постійно зростає.
Підключення до мережі здійснюється за сучасною технологією PON, яка дозволяє отримати доступ до мережі Інтернет на швидкості 1Гбіт/с. Особливістю підключення є заведення оптоволоконного кабелю безпосередньо в будинок, що гарантує найвищу якість послуги, стабільну швидкість і надійне з'єднання.
Підключаючись до мережі HOMENET, кожен абонент отримуєте значно якіснішу послугу, ніж абоненти супутникового Інтернету, радіо Інтернет, Wi-Fi, мобільного Інтернету, ADSL та інших технологій, існуючих на ринку.
Постійний розвиток, використання сучасних технологій і новітнього устаткування, дозволяє нам вдосконалювати мережі, завдяки чому абонент отримуєте якісні телекомунікаційні послуги, а наявність цілодобової технічної підтримки, зручних способів оплати, сервісного обслуговування і додаткових функцій, зроблять користування нашими послугами максимально комфортним.