EnglishRussianUkrainian

Центр підвищення кваліфікації з сучасних комп'ютерних технологій

Тетяна Іванівна Трояновська, викладач, ВНТУЦентр створений у 2001 році з метою надання освітніх послуг професорсько-викладацькому складу та співробітникам університету, а також усім бажаючим, які мають вищу або середню технічну освіту, з підвищення рівня сучасної комп'ютерної грамотності та знань новітніх інформаційних технологій.

Директором центру є к.т.н. Тетяна Іванівна Трояновська (тел. + 38 0432 59 83 79 (кафедра "Обчислювальної техніки"); ауд. 2328 (корпус 2 ВНТУ), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Тетяна Трояновська викладає та асистує дисципліни, пов’язані з комп’ютерними мережами, є автором понад 40 наукових праць, отримала свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір, є співавтором та виконавцем науково-технічної продукції ( «Розробка та впровадження технології обробки та подання інформації в системах комп’ютеризованої підготовки спеціалістів»), розробляє та впроваджує навчально-інноваційні проекти щодо підготовки ІТ-фахівців.

В Центрі підвищення кваліфікації з сучасних комп'ютерних технологій проводиться підготовка фахівців з таких напрямків:

• сучасні комп'ютерні технології в освіті;
  • сучасні комп'ютерні технології в офісі;
  • мережеве адміністрування;
  • програмування;
  • геоінформаційні системи та технології;
  • інформаційна безпека та захист персональних даних;
  • 1С: Бухгалтерія.

Навчальний процес забезпечується досвідченими викладачами, які пройшли інструкторський тренінг і тестування в авторизованому навчальному центрі "КвазарМікро" та отримали міжнародний сертифікат Microsoft та Novell.

Після закінчення навчання за короткостроковим терміном слухачам видається документ встановленого зразка без присвоєння кваліфікації. Слухачам з тривалим терміном навчання додатково видається сертифікат фахівця при умові успішного складання тестів.

Друк PDF

novoselcev.jpg