УВАГА!!! З 13.04.17 - Customer Development та методика презентації стартапу - у Стартап Школі «Sikorsky Challenge» міста Вінниці

Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста ВінниціПочинається серія занять для учнів Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці про те, як ефективно спілкуватись з клієнтами та проводити презентації бізнес-проектів.

Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці

Спікер: дводенну серію занять вестиме Ігор Пеер, міжнародний фахівець у галузі ведення ІТ-бізнесу, засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator «Be Next IT»

Де: ауд. 210 ГУК, Хмельницьке шосе, 95, Головний навчальний корпус ВНТУ, 2-й поверх.

13 квітня 2017 р. (четвер)
Тривалість: 14.30 – 18.30
Теми: 1. Спільний аналіз проведених зустрічей з сегментами клієнтів. Перша фаза Customer Development. 2. MVP – що це і для чого він потрібен. 3. Методика призначення і проведення зустрічі для презентації гіпотези рішення (бізнес продукту).

14 квітня 2017 р. (п'ятниця)
Тривалість: 15.00 – 18.00
Теми: Створення презентації рішення (бізнес продукту) заснованого на реальному списку проблем сегментів клієнтів. Практичне заняття по презентації гіпотези рішення (бізнес продукту).

15 квітня 2017 (субота) - вихідний.