8-місячна волонтерська програма ЕРАЗМУС у Литві - триває реєcтрація

Двох волонтерів з України чекають у Литві у Європейській Волонтерській Службі.

Програма: проект Європейської Волонтерської Служби (ЄВС) ЕРАЗМУС+

Дати проведення: 01.06.18 - 31.01.19 (8 місяців).

Місце проведення: північно-східна Литва, село Анталєпте (Зарасайський район, округ Утена).

Учасники: 2 учасники.

Вимоги до учасників:
1) вік 20-30 років,
2) знання англійської мови не нижче середнього рівня,
3) наявність (біометричного) закордонного паспорту.

Тематика діяльності: сільський розвиток, соціальні інновації, молодіжні заходи та неформальна освіта;

Завдання за проектом: допомагати в розвитку "Долини Інноваторів" і в різноманітних програмах, що там реалізуються: соціальні інновації, молодіжні і культурні заходи, неформальна освіта та молодіжні обміни, співпраця із місцевою громадою, реконструкція монастирю Босих Кармелітів, власні проекти та ініціативи. Навантаження близько 30 годин на тиждень.

Реєстрація: надсилайте свої резюме англійською мовою наЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 11 травня 2018 року.

Дедлайн реєстрації: 11 травня 2018 р.

Кандидатам, які напишуть Мотиваційні Листи (1 сторінка А4 максимум) буде надаватись перевага. Кандидатам із Вінниці та вінницького регіону (включаючи ВПО у Вінниці) буде надаватись перевага;

Більше інформації: http://pangeya.com.ua/index.php/sisevslithuania.html