Тест "Оцінка рівня самоорганізації" (з ключем)

Оцінка рівня самоорганізаціїТест "Оцінка рівня самоорганізації" (тема "Самодисципліна та самоорганізація") дає можливість оцінити рівень самоорганізації - чи умієте Ви розпоряджатися часом, чи маєте навички тайм-менедженту?

У кожному питанні необхідно обрати по одній відповіді, яка є найбільш характерною для Вашої поведінки. Згідно відповідей необхідно порахувати бали відповідно до ключа до тесту.

Тестування soft skills

Назва тесту:

Рівень самоорганізації

У тесті 10 запитань. Оберіть відповідь, яка описує Вашу поведінку у вказаних ситуаціях.

?

майже ніколи

інколи

часто

майже завжди

Набрано N балів.
Ключ до тесту:

Пройти інший тест

Почитати щось цікаве на сайті

aaa

Варіанти відповідей:
1) майже ніколи
2) інколи
3) часто
4) майже завжди

Повний перелік запитань тесту

1. На початку робочого дня я резервую час для підготовчої роботи, планування
2. Я передоручаю все, що може бути передоручене
3. Я письмово фіксую завдання й цілі із вказівкою строків їхньої реалізації
4. Кожний офіційний документ я намагаюся обробляти за один раз і остаточно
5. Щодня я створюю список майбутніх справ, упорядкований за пріоритетами. У першу чергу роблю найважливіші справи.
6. Свій робочий день я намагаюся по можливості звільнити від сторонніх телефонних розмов, не запланованих відвідувачів і нарад
7. Своє денне завантаження я намагаюся розподілити відповідно до графіка моєї працездатності
8. У моєму плані часу є «вікна», що дозволяють реагувати на актуальні проблеми
9. Я намагаюся направити свою активність таким чином, щоб у першу чергу концентруватися на небагатьох життєво важливих проблемах
10. Я умію говорити «ні», коли на мій час намагаються претендувати інші, а мені необхідно виконати більш важливі справи

Ключ до тесту "Оцінка рівня самоорганізації":
0 балів — майже ніколи; 1 бал — інколи; 2 балла — часто; 3 бали — майже завжди.
Підрахуйте загальну суму набраних балів.

Від 0 до 15 балів: Ви не плануєте свій час і перебуваєте під владою зовнішніх обставин. Деяких зі своїх цілей Ви досягаєте, якщо створюєте список пріоритетних справ і дотримуєтеся його.

Від 16 до 20 балів: Ви намагаєтеся опанувати своїм часом, але не завжди досить послідовні, щоб мати успіх.

Від 21 до 25 балів: Вас можна поздоровити! Ви на вірному шляху. Ви добре розпоряджаєтеся своїм часом.

Від 26 до 30 балів: Високий рівень самоорганізації! Ви можете стати взірцем для кожного, хто прагне навчитись раціонально витрачати свій час.

Джерело: http://nikolayyakimenko.com/upravlyaete-vremenem.html  - Блог Миколи Якименка "Підприємництво як стиль життя" (Україна)