EnglishRussianUkrainian

Центр підвищення кваліфікації інженерно-технічних і керівних працівників машинобудування та транспорту

Центр створений у 2005 році з метою створення умов для підвищення кваліфікації інженерно-технічних та керівних працівників у галузі машинобудування та транспорту.

Директором центру є кандидат технічних наук, доцент Олена Павлівна Шиліна (тел. (0432) 59-82-62).

Підвищення кваліфікації та перепідготовка фахівців здійснюється з таких напрямків:

• підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів у галузі машинобудування та транспорту;
  • реалізація додаткових освітніх програм, до яких відноситься підвищення кваліфікації, стажування, професійна перепідготовка викладачів автосправи;
  • підвищення кваліфікації викладачів технікумів, професійно-технічних та інших закладів;
  • організація освоєння й застосування нових програмних і технічних засобів САПР, накопичення і систематизація загального й тематичного прикладного програмного забезпечення;
  • створення фонду наукового та виробничо-технічного досвіду нових технологій в галузі машинобудування та транспорту.

На підвищення кваліфікації приймаються особи з вищою і середньою спеціальною освітою. Навчання проводиться з відривом, без відриву і з частковим відривом від виробництва, а також у поєднанні цих форм згідно запропонованих програм, а також із напрямків, запропонованих організаціями, які направляють фахівців на навчання.

Комплектування груп слухачів центру здійснюється на основі багатосторонніх договорів і контрактів між ВНТУ і організаціями, підприємствами й установами та окремими громадянами.

Навчальний процес проводиться з використанням сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій та методик викладання досвідченими викладачами університету.

По завершенню видається посвідчення встановленого зразка, що засвідчує перепідготовку з відповідного напрямку.

Друк PDF

novoselcev.jpg