Літня школа молодої дипломатії у Відні та Будапешті

Молодь ВНТУ запрошують до Європи на Літню школу молодої дипломатії.

Проект: Літня школа молодої дипломатії.

Період: з 25 по 30 червня 2018 року.

Місце проведення: Будапешт та Відень (Угорщина, Австрія).

Мета проекту: розвиток кваліфікації молодих високо мотивованих спеціалістів, які в майбутньому будуть репрезентативним обличчям України на міжнародній арені.

Програма проекту включає робочі візити:

1. Робочий візит до Американського куточку при Університеті Корвіна. Тема зустрічі: “Громадська дипломатія”

2. Робочий візит на факультет міжнародних відносин Центрального Європейського Університету;

3. Робочий візит до Посольства України в Угорщині. Тема зустрічі: “Практичні аспекти роботи дипломатичної служби”

4. Презентація стипендіяльних та грантових програм Міжнародного Вишеградського Фонду (V4)

5. Робочий візит до Штаб-квартири ООН у Відні. Ознайомлення з практичними аспектами роботи організації. Лекція від офіцера ООН на тему: “Нелегальна міграція та торгівля людьми”

Докладніше про програму - трансфер, дати, події: див файл.

Довідки та реєстрація: координатор проекту Надія Гребенюк, тел. +380991720082 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація надана Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІМАНС - IIASC).

Презентація про діяльність ІМАНС