Кібербезпека та дезінформація в Україні та на Заході - дискусія від Фонду Віктора Пінчука

Фонд Віктора Пінчука запрошує усіх бажаючих взяти участь у публічній панельній дискусії з провідними світовими експертами.

Експерти: Генерал Кіт Александер, Головний виконавчий директор та президент IronNet Cybersecurity, директор Агентства Національної Безпеки (2005-2014); Джаред Коен, автор бестселерів, колишній радник двох Державних секретарів США та Головний виконавчий директором Jigsaw; Тоомас Хендрік Ільвес, Президент Естонії (2006-2016 рр.)

Модератором дискусії виступить Енн Епплбаум, експерт з міжнародних відносин, лауреат Пулітцерівської премії.

Тема панельної дискусії: «Кібербезпека та дезінформація в Україні та на Заході»

Коли: Четвер, 24 травня, 2018, 17:00-18:30 (реєстрація з 15:30),

Місце:  Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ,
велика актова зала (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2)

Для участі у лекції необхідно зареєструватись за посиланням до 16:00 понеділка, 21 травня 2018р. Ви отримаєте підтвердження реєстрації на вашу електронну пошту у вівторок, 22 травня. Кількість місць обмежена.

Лекція проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом на українську.

Детальніше - див. файл.