Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Роботи на Дні Європи у Вінниці

  • Автор: Super User

Молодіжний рух IT-SCOUTS Вінниця ВНТУРобототехніки від ВНТУ панували на Європейській площі на святкуванні Дня Європи 2018 у Вінниці.

19 травня 2018 року до Вінниці завітало чимало поважних гостей та кілька десятків тисяч жителів міста. Кожен розважався як умів: встановлював рекорд України, брав участь  у флеш-мобі, показував таланти на сцені та ін.

Поруч з активними і талановитими презентували себе навчальна заклади Вінниччини.

У локації ВНТУ відбулось знайомство городян з Молодіжним рухом IT-SCOUTS. Розважаючи дітей та дорослих, на спеціальних столах змагались рОботи, граючи у робо-футбол і робо-кулько-біатлон. Бажаючі випробовували себе у керуванні mBot. "Оператори" робототів, а також глядачі та вболівальники, отримали багато яскравих емоцій та нових навичок, корисних у 3-ому тисячолітті. Зацікавлені розпитували про подальші плани та можливості розвитку робототехніки в технічному університеті та можливості навчання дітей в молодіжному русі IT-SCOUTS (зареєструватись до руху - див. посилання http://itscouts.vntu.edu.ua/ ).

Молодіжний рух IT-SCOUTS Вінниця ВНТУ

Вінницький національний технічний університет докладає чимало зусиль для використання сучасного обладнання для навчання студентів та школярів. Саме тому у 2016 році був заснований новий молодіжний інженерний рух IT-SCOUTS. Цього навчального року в межах руху зі школярами відбувались заняття з веб-програмування та робототехніки для початківців. Особливість Молодіжного ІТ-руху - за скаутськими технологіями діти з кращими досягненнями передають здобуті знання своїм колегам.

Молодіжний рух IT-SCOUTS Вінниця ВНТУ

Джерело інформації: https://www.facebook.com/groups/ITVNTU/?multi_permalinks=594302977629218&notif_id=1526800913333831&notif_t=group_activity

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 140 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна