Collegium Civitas (Варшава) пропонує професійний розвиток освітянам

Польща запрошує на стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України.

Програма: міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Тема стажування:
«Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі»

Місце проведення: Університет Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.

Дати: 20 червня-11 липня 2018 р.

Учасникам видається сертифікат на 108 годин про проходження стажування на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща .

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Дедлайн подачі заявок на участь у стажуванні: до 01 червня 2018 року.

Вартість: 250 євро.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://elpd.com.ua/stazhuvannya-v-polshhi/

Додаткова інформація за телефоном: +380730332797 (Панкратова Ольга)

Більше інформації про програму, вартість, особливості проведення: див. файл.

На сайті один гість та відсутні користувачі