Стажування для викладачів, вчителів у Києві з отриманням сертифікату

Педагогів запрошують взяти участь у стажуванні, за підсумками якого видають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Подія:
НАВЧАЛЬНО-ДЕМОНСТРАЦІЙНА СЕСІЯ
«Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики»

Для кого: ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ і ВЧИТЕЛІВ, МЕНЕДЖЕРІВ ОСВІТНЬОЇ СФЕРИ, РОЗРОБНИКІВ І ДОСЛІДНИКІВ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Дати: 29 червня - 1 липня 2018 року

Організатори:

СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ (Україна – Франція)
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ ВИХОВАННЯ НАПН УКРАЇНИ
ПСИХОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ім. Л. Щукіної
МІЖНАРОДНА ЕКСПЕРТНА АГЕНЦІЯ „КОНСАЛТИНГ І ТРЕНІНГ”
ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
ЗАХІДНО-УКРАІНСЬКИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
за підтримки та участі
ЯГЕЛОНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (Польща)
GLOBAL UNIVERSITY (Італія-США)
ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ І СІМ”Ї «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ»
ЖУРНАЛ „ПСИХОЛОГІЯ СЬОГОДНІ”

Програма містить: ПОВНОФОРМАТНІ ТРЕНІНГИ та МАЙСТЕР-КЛАСИ (*Міжнародний тренінговий ТОТ-стандарт):

«ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ, НАВЧАННІ ТА МЕНЕДЖМЕНТІ»

«ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ»

«КОМПЬЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ: РЕВОЛЮЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ»

«МУЛЬТИМЕДІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ: практичний кейс»

«ТРЕНІНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА НОВІТНІ ТРЕНІНГОВІ ТЕХНІКИ: базовий кейс викладача та майстер-кейс викладача»

«СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ У ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧА , НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ, ОРГАНІЗАЦІЇ, ЦЕНТРУ»

«НОВІ КОНЦЕПЦІЇ ОСВІТИ: «ЗАВТРА» - ВЖЕ БЛИЗЬКО»

Ведучі сесій: Сертифіковані тренери, коучі, тьютори та експерти  з України, Польщі, Росії, Італії

Місце проведення:  Східно-Європейський Інститут Психології, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, оф. 529-530 (метро «Деміївська» або «Голосіївська»)

Початок роботи: 10-00

Початок реєстрації: 9-00

Учасники отримують Сертифікат участі, що засвідчує підвищення кваліфікації

Просимо до 25 червня 2018 року заявити про участь та надіслати індивідуальну або групову заявку на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Оргвнесок для учасників НАВЧАЛЬНО ДЕМОНСТРАЦІЙНОЇ СЕСІЇ (2 дні, 12 год.):
500 грн. (при оплаті заздалегідь) або 600 грн. (при оплаті при реєстрації). Виготовлення персонального Сертифіката - 50 грн.

Оргвнесок для участі протягом 3-х днів 750 грн. (при оплаті заздалегідь) або – 900 грн. (при оплаті під час реєстрації).

Сплата здійснюється на рахунок: р/р 26002500129540 в ПАТ "Креді Агріколь Банк", МФО 300614, ЄДРПОУ 38899465, Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція) (призначення платежу: організація та проведення наукової конференції), або під час реєстрації.

Для учасників попередніх Тренінг-марафонів та Навчально-демонстраційних сесій 3-й  день участі – безкоштовний (просимо надіслати/мати із собою сканкопію попереднього сертифіката)

Організаційний внесок включає: інформаційний пакет учасника, програму, канцелярське приладдя, технічний супровід, кава-брейки.

Інформація (участь, заявки, організаційна допомога, консультації): за тел.: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22

Інформація про захід - див. файл.