Підприємство з виробництва зброї запрошує на роботу випускників ВНТУ!

робота у Вінниці, працевлуштування Вінниця, робота для випускників ВНТУ, працевлаштування випускників ВНТУВипускників ВНТУ запрошує на роботу вінницьке підприємства з виробництва зброї.

Казенне науково-виробниче підприємство "Форт" МВС України запрошує на роботу випускників ВНТУ 2018 року.

Бажаючим необхідно звертатись на підприємство за адресою: в. 600-річчя, 27, м. Вінниця, 21027, тел.: 0432 46 80 16, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

КНВП "Форт" спеціалізується на розробці та серійному виготовленні стрілецької зброї, боєприпасів до неї та засобів спеціального призначення для потреб силових структурах України. Щоб забезпечити достатній рівень конкурентоспроможності, підприємство шукає висококваліфікованих кадрів, яких очікує знайти у Вінницькому національному технічному університеті.

Сайт КНВП "Форт": http://www.fort.vn.ua/