EnglishRussianUkrainian

Стажування у Словаччині для українців: навчальна програма у Братиславі та розважальний вояж столицями Європи напередодні католицького Різдва

Стажування у СловаччиніВикладачів, аспірантів, студентів України запрошують на стажування  до Словаччини в Пан-Європейський Університет (Братислава) за програмою "Методи підготовки та організація навчального процесу в Пан-Європейському Університеті".

Стажування у Словаччині, Пан-Європейський УніверситетВеб-адреса Пан-Європейського Університету: www.paneurouni.com

Терміни стажування: 12-17 грудня 2016 р., м. Братислава. Стажування включає 48 годин аудиторної та позааудиторної роботи.

Програма "Методи підготовки та організація навчального процесу в Пан-Європейському Університеті" складається з двох модулів:
1. Методи підготовки студентів в Пан-Європейському університеті.
2. Організація навчального процесу.

ЗАГАЛЬНИЙ ГРАФІК ТА ТРАНСФЕР - див. файл у форматі DOC.

Загальна вартість участі у програмі - 270 євро. Інші витрати - див. файл у форматі DOC.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ
Для отримання візи необхідно підготувати наступні документи: паспорт України, закордонний паспорт, довідка з місця роботи із зазначенням середньої заробітної плати за останні 6 місяців, довідка з банку по залишку на рахунку (з розрахунку 50 євро на день перебування за кордоном), медична страховка для виїзду за кордон. Після отримання заявки, учаснику буде надіслано повний перелік документів, які необхідно підготувати для подання на отримання візи.

ФОРМА ЗАЯВКИ - див. файл у форматі DOC.

Всі бажаючі повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 30 жовтня 2016 р.!

Тема листа: Стажування-грудень Братислава Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:
 •Заявка прізвище (учасника);
 •Паспорт прізвище (учасника).

Увага! Стажування відбудеться напередодні католицького Різдва! Трансфер в Пан-Європейський університет та зворотно пройде дивовижними та яскравими святковими різдвяними столицями Австрії, Угорщини та Словаччини. В період стажування буде можливість безпосередньої оцінки впливу знаменитих різдвяних знижок на динаміку попиту на європейських товарних ринках. Бажаючі в межах факультативної програми зможуть відвідати знаменитий торгівельний центр Європи – Desinger Outlet Parndorf (Австрія).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень консультування надається:

Друк PDF

picture02.jpg