EnglishRussianUkrainian

Fulbright Research and Development Program від фонду ім. Фулбрайта запрошує до участі молодих українських вчених

Fulbright ResearchКінцевий термін подання заявок на щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США завершується у листопаді!

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2016
.

Детальна інформація та анкети на сайті: http://www.fulbright.org.ua

Із запитаннями звертатися до координатора Програми Інни Бариш:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду