Хакатон СryptoChallenge у Вінниці

Супер-програмістів Вінниці запрошують на Хакатон СryptoChallenge!

Хакатон СryptoChallenge відбудеться – в суботу 9 червня з 12.30 до 17.30.

Призовий фонд – 5000 грн.

Реєстрація - https://goo.gl/forms/qNm1EQaLUQlt2LhH3

Змагання полягатиме у вирішенні одного практичного завдання. Команди складаються з 3-х або з 2-х осіб. Перевага віддається мовам програмування JAVA, C#. Завдання, поставлені під час хакатону, мають практичний зміст та орієнтовані на вирішення конкретного бізнес-завдання.

У зв’язку з високою складністю задач хакатону СryptoChallenge, до участі у ньому, в першу чергу, запрошуються учасники ІІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування і призери ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад з інформатики. Також участь у СryptoChallenge можуть брати "ветерани" АСМ-олімпіад, які вже закінчили навчання в університетах.

Організаторами СryptoChallenge є професор Месюра Володимир Іванович, компанія Incoresoft LP та кафедра ІНВ ВНТУ.