ElifTech School розпочинає набір на літні ІТ-курси

Компанія ElifTech запрошує студентів ВНТУ на літні ІТ-курси.Компанія ElifTech запрошує студентів ВНТУ на літні ІТ-курси.

Безкоштовні заняття проводитимуться 2 рази на тиждень по 1,5 — 2 години, безпосередньо в офісі ElifTech.

Компанія ElifTech запрошує студентів ВНТУ на літні ІТ-курси.Свій досвід передаватимуть кращі інженери компанії в інтерактивному форматі, а найуспішнішим студентам обіцяють можливість приєднатись до команди  ElifTech.

Курс стартує в Липні, прийом заявок триватиме до 21 червня включно.
Всі бажаючі можуть надсилати свої резюме з на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вимоги до кандидатів, деталі та оновлення можна знайти в події http://facebook.com/events/1962299690511575

Файл з інформацією - скачати PDF

Компанія ElifTech запрошує студентів ВНТУ на літні ІТ-курси.