Альпійські канікули - шанс для студентів ВНТУ відпочити та повчитись у Німеччині

Українську молодь запрошують у літній міжнародний табір у Альпах.

Програма: «АЛЬПІЙСЬКІ КАНІКУЛИ» Міжнародної Літньої Школи «НАВЧАННЯ & РОЗВИТОК» International Summer School «DEVELOPMENT & TRAINING» (Україна-Німеччина-Швейцарія)

Зарошують: підлітки від 11 до 16 років.

Зміна:
5-15 серпня 2018 р. –  АЛЬПІЙСЬКІ КАНІКУЛИ – (Німеччина – Швейцарія: Констанц, Цюріх,  Фрісхафен, Крьойцлінген, Майнау)

Скачати файл з повною інформацією про програму, вартість та реєстрацію: файл PDF

У Програмі:
·         УНІВЕР-тур: візити до провідних Університетів
·         ТРЕНІНГ-тур: тренінгові заняття «Я – лідер», «Тайм-менеджмент: вмію керувати своїм часом», «Ефективна комунікація: розвиток емоційного інтелекту», «Тренінг креативності», «Ейдетика: як розвинути пам’ять» (26 год.)
·         ЛІНГВО-кемп: опанування основ німецької  мови  та розмовні клуби (Speaking Club) з англійської та німецької мов  (16 год.)
·         МАНДРИ-тур: знайомство з історичними пам’ятками та легендами, музеями, прогулянковими маршрутами, інтенсивні екскурсійні подорожі;
·         ПРОФІ-тур: креативні профорієнтаційні розвивальні ігри та професійно  орієнтоване тестування;
·         ФАН-тур: творчі майстер-класи, кіноклуб, ігротека та квести, відвідування атракціонів та  аквапарків, відпочинок на березі Балтійського моря чи Боденського озера;
·         отримання Сертифікату участі та набутих навичок.

Вартість: 650 євро, включає: інформаційний, документальний  та організаційний супровід, медичне страхування, проживання в готелі міжнародної мережі IBIS та в університетському готелі, 3-разове харчування (сніданок, вечеря - шведський стіл, обід - комплексний), навчальна і тренінгова програми, 3 програмні екскурсії).

Трансфер Київ-Констанц-Київ сплачується окремо.   Візовий супровід (50 євро) – за потребою.

Кількість місць у групі: 10.

Для учасників передбачена знижка 5% за акцією "Запроси друга"))

Детальна інформація – на сайті  www.cfdc.com.ua або телефоном.

Заявки приймаються на електронну пошту або телефоном.

Центр розвитку дитини і сім'ї "Європейський" (Україна – Франція)
(044) 257-20-21, (044) 360 86 22, (067) 196 28 14,     www.cfdc.com.ua

(044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22, (067) 196-28-14

На сайті один гість та відсутні користувачі