EnglishRussianUkrainian

Студенти ВНТУ відвідали "Барський машинобудівний завод"

Екскурсія на Браський машзавод26.10.1016 р. студенти факультету машинобудування ВНТУ здійснили екскурсію на ВАТ «Барський машинобудівний завод».

Студентів супроводжували представники кафедри галузевого машинобудування - завідувач кафедри Іскович-Лотоцький Р.Д. та викладачі. Вони прагнули познайомити молодь з реальним виробництвом обладнання для харчової, кондитерської і бакалейної продукції та налагодити науково-виробничі зв’яки з підприємством.

Екскурсію проводили Лук Г.І., директор ВАТ «Барський машинобудівний завод», та Лотоцький О.М., головний інженер заводу. Студентам показали основне технологічне обладнання цехів механообробки, ковальсько-пресового і ливарного. Особливе зацікавлення викликав цех готової продукції і продукції, що поставляється вітчизняним та закордонним замовникам (у Туреччину, Республіку Білорусь і Республіку Молдова). На завершення  директор розповів про історичний шлях розвитку і становлення,  сучасність та перспективи підприємства.

Студенти були надзвичайно задоволені поїздкою і запропонували регулярно проводити екскурсії на різні машинобудівні підприємства України.

Фотозвіт з екскурсії на ВАТ «Барський машинобудівний завод».

Екскурсія на Барський машинобудівний завод

Барський машинобудівний заводПАТ "Барський машзавод" – підприємство з  випуску технологічного обладнання для харчової промисловості, а також газових, електричних та твердопаливних котлів. Завод пропонує більше 60 найменувань продукції для консервної, лікеро – горілчаної, виноробної, пивобезалкогольної, масложирової та кондитерської галузей (фасовочні, розливні, упаковочні та інші автомати). Усе обладнання сертифіковане в країнах Європейського та Євроазійського союзів.
Продукція ПАТ "Барський машзавод":
- Обладнання для консервної промисловості і заводів дитячого харчування
- Обладнання для кондитерської промисловості
- Обладнання для ліній розливу вино-горілчаних виробів і харчових рідин
- Обладнання по фасуванню пива, безалкогольних напоїв
- Обладнання для хлібопекарської промисловості
- Апарати опалювальні для бань КТН