Випускників ВНТУ різних спеціальностей чекають на підприємстві м. Вінниці

Фахівці ВНТУ будуть залучені на вакансії, пов'язані з обслуговуванням та ремонтом аміакопроводу.

ДП «Укрхімтрансаміак» пропонує звертатися до нього у наступних напрямах:
- проходження  виробничої практики,
- передача практичного досвіду та надання інформаційних матеріалів для розробки курсових та дипломних робіт студентів,
- працевлаштування кращих випускників ВНТУ.

Вакансії підприємства у напрямку обслуговування інфраструктури підприємства, а саме:
-    інженери АСУ технологічних процесів;
-    інженери з інформаційних технологій та телекомунікацій;
-    механіки, енергетики, метрологи та технологи.

Бажаючим звертатись за адресою: в. Є. Сверстюка, б. 15, м. Київ, 02002, Україна. Телефони: +38 044 490 83 20, +38 044 499 83 27

Державне підприємство «Укрхімтрансаміак» є стратегічно важливим підприємством для економіки України. Воно спеціалізується на транспортуванні рідкого аміаку та являється оператором української ділянки магістрального аміакопроводу «Тольятті-Одеса».

Магістральний аміакопровод - це унікальний високотехнологічний комплекс, що функціонує як єдина транспортна система. Він призначений для транзиту і транспортування рідкого аміаку від заводів-виробників до ПАТ «Одеський припортовий завод» з метою подальшого його експорту на міжнародні ринки.

Головний офіс ДП «Укрхімтрансаміак» знаходиться у м. Києві, два територіальних управління - у м. Лозова Харківської області та м. Миколаїв, а також центральний пункт управління у м. Южне Одеської області.