EnglishRussianUkrainian

Вакансії для студентів останніх курсів та випускників ВНТУ у Сперко-Україна

Робота у Сперко Україна, ВінницяІспансько-українська фармацевтична компанія «СПЕРКО УКРАЇНА» в зв’язку з запуском нового виробництва ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ ЗДІБНИХ і ВІДПОВІДАЛЬНИХ МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ на  вакантні посади. Вакансії зацікавлять студентів та випускників ВНТУ факультетів машинобудування, будівництва, автоматики, радіоелектроніки (ФМТ, ФБТЕГП, ФАКСУ, ФРТЗП).

Вакансії в компанії "Сперко Україна":
•     ІНЖЕНЕР-МЕТРОЛОГ
•     ІНЖЕНЕР-ТЕХНОЛОГ

Компанія пропонує:
•     Для студентів останніх курсів можливість стажування на платній основі на неповний робочий день з подальшим прийомом в штат
•     Офіційне працевлаштування, роботу по КЗпПУ, соцпакет
•     Професійне навчання на сучасному обладнанні з досвідченим наставником
•     Можливість кар’єрного зростання

Більш детально на сайті www.sperco.com.ua,
для участі в конкурсі заповнюйте анкету http://sperco.com.ua/upload/anketa_sperco.doc

Відділ управління персоналом: 52-30-49, 52-30-59, вн. 194

Докладніше про вакансію ІНЖЕНЕРА-МЕТРОЛОГА

Основні задачі:
•    Метрологічне забезпечення, повірка засобів вимірювальної техніки
•    Ремонт (обслуговування) засобів вимірювальної техніки на підприємстві
•    Оформлення відповідної документації
Вимоги:
•    Вища технічна освіта (метрологія, інженер-механік), або навчання на останньому курсі
•    Наявний досвід оформлення технічної документації, ремонту обладнання, тощо - буде перевагою
•    Мотивація та здібність до навчання, бажання працювати, відповідальність
•    Впевнений користувач МS Office

Робота у Сперко Україна, ВінницяСП "Сперко Україна"
Сфера діяльності: фармацевтичне виробництво. Компанія СП «Сперко Україна» виготовляє розчини, суспензії, свічки, мазі та капсули та ін. на 5-ти технологічних лініях. Асортимент компанії налічує 18 препаратів. Ще 12 лікарських засобів знаходяться в стадії розробки, їхній випуск планується протягом найближчих двох років. Найближчим часом заплановано впровадження у виробництво нової технології гранулювання, а також запуск лінії м'яких желатинових капсул і фітопрепаратів.
Зараз «Сперко Україна» стоїть на порозі великої реконструкції, здійснення якої дозволить отримати сертифікат GMP. Хоча вже сьогодні підприємство дотримується всіх умов і вимог GMP: моніторинг виробничих приміщень, екологічно чисте виробництво, спеціалізовані навчання персоналу.
Адреса Вінницького офісу
м. Вінниця, м. 600-річчя 25, Україна, 21027