Стажування та конференція у Кракові для педагогів та науковців

Економічного Університету в Кракові, Польща, стажування викладачівДля знайомства з новими методиками викладацької та науково-дослідної діяльності українських викладачів запрошують до Польщі.

Подія: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Економічного Університету в Кракові, Польща (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie).

Мета: підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів. Учасникам видається сертифікат на 108 годин про проходження стажування на базі  Економічного Університету в Кракові.

Для кого: для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою:

Дати:  10 вересня  - 28 вересня 2018  року.

Дедлайн реєстрації: 5 вересня 2018 р.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://elpd.com.ua/stazhuvannya/

Інформація про подію: скачати файл PDF

Додаткова інформація за телефоном: +380730332797 (Панкратова Ольга)