3 вакансії для інженерів у архітектурно-проектній організації

робота для випускників ВНТУ, робота для інженера, вакансії для технічних спеціальностей, вакансія для інженера-будівельника та інженера-електрикаПідприємство запрошує на роботу випускників факультетів будівництва та енергетики ВНТУ.

Компанія "Innova Design" відкриває вакансії у м. Хмельницький:
1) інженер-будівельник;
2) інженер-сантехнік;
3) інженер-електрик.

Умови роботи:
- робота у новому комфортному офісі;
- дружній колектив;
- сучасне технічне забезпечення;
- офіційне працевлаштування;
- прозора система оплати праці;
- кар'єрний ріст;
- забезпечення житлом (жителів інших міст);
- цікаві архітектурні проекти.

Важлива і основна вимога до претендентів: любов до своєї справи, бажання рости і розвиватись у  архітектурно-будівельній галузі, працюючи над цікавими проектами. Компанія цінує молодих, креативних та цілеспрямованих. Якщо людина прагне розвиватись і готова до вирішення складних та цікавих завдань - її запрошують у команду компанії "INNOVA Design".

Компанія Innova Design - архітектурно-проектна організація, що займається проектуванням та реалізацією об'єктів житлового та громадського призначення різного рівня складності та призначення, приватних житлових будинків, котеджних містечок, дизайну інтер'єру тощо.

Бажаючі можуть звертатись за адесою: м. Хмельницький, в. Зарічанська, б. 3/1, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., tel: +38 096 692 52 55 - Юлія.