Науково-педагогічне стажування у Вищій школі економіки у Празі

науково-педагогічне стажування у ЧехіїНауковців та педагогів запрошують на стажування у один з провідних ЗВО Чехії.

Подія: науково-педагогічне стажування у Vysoká škola ekonomická v Praze https://www.vse.cz/  «Інновації в навчальному процесі: методи, підходи, технології (на прикладі підготовки бакалаврів та магістрів)»

Коли: 22 жовтня – 6 листопада 2018 р., 108 годин (16 днів: 10 днів очної та 6 днів дистанційної роботи; 22-27 жовтня – дистанційна частина, 28 жовтня – 6 листопада – очна частина).

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН СТАЖУВАННЯ

Модуль 1. Організація навчального процесу і програми підготовки студентів в Vysoká škola ekonomická v Praze (36 годин)

Організаційна структура та матеріальна база Vysoká škola ekonomická v Praze.

Використання сучасних інформаційних технологій в організації навчального процесу.

Програми підготовки бакалаврів та магістрів: виклики інноваційної економіки та орієнтація на майбутнє.

Модуль 2. Методи підготовки висококваліфікованих фахівців світового рівня  (36 годин)

Розвиток інноваційного мислення та креативних здібностей як основа підготовки сучасного професіонала.

Інтеграція науки та практики. Підготовка фахівців, здатних самостійно формулювати та вирішувати складні професійні задачі.

Інноваційні інформаційні технології та інтерактивні комунікації в освітньому процесі.

Модуль 3. Лекції, семінари, тренінги: структура та зміст. Досвід викладання та майстер-класи (на прикладі викладання конкретних дисциплін (36 годин)

Загальний графік стажування, культурна програма, програма трансферу, інші питання - див. файл.

Загальна вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 500 євро, куди входить трансфер комфортабельним автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях у двомісних номерах зі сніданками (7 ночей). Доплата за 1-16 місця в автобусі – гривневий еквівалент 25 євро.

Бронювання конкретного місця в автобусі відбувається тільки після сплати повної вартості туру.

ТЕРМІН ПРИЙОМУ ЗАЯВОК

Всі учасники, які планують долучитися до групи, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10 вересня 2018 р.! Тема листа: Стажування-жовтень Прага Прізвище та Ім'я учасника