Робота і практика для студентів на підприємстві "Електропривод" (м. Запоріжжя)

Студентів-менеджерів, маркетологів та електромеханіків запрошують на роботу влітку і протягом навчального року, а також на практику на підприємство у Запоріжжі.Студентів-менеджерів, маркетологів та електромеханіків запрошують на роботу влітку і протягом навчального року, а також на практику, на підприємство у Запоріжжі.

Підприємство "Електропривод" (Запоріжжя) пропонує вакансії для роботи і практики влітку та протягом навчального періоду:

1) менеджерів ЗЕД - 8 осіб;

2) маркетологів - 6 осіб;

3) інженерів-електромеханіків - 11 осіб;

4) техніків-електромеханіків - 6 осіб.

Вимоги до кандидатів: здоров'я, енергійність, позитивний настрій, знання іноземних мов на розмовному рівні (англійської, арабської, хінді, урду, польський, фарсі, турецький, румунський, іспанський, французький), бажання працювати, порядність, здатність до навчання, готовність дотримуватись правил компанії).

Компанія пропонує:

1) харчування - за рахунок компанії;

2) гуртожиток - за потреби;

3) оплачувана практика;

4) відрядження у східну півкулю.

Студентам, які бажають працювати або проходити практику на підприємстві "Електропривод", звертатись зі своїм резюме на ел. пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса підприємства "Електропривод": 69008, м. Запоріжжя, Південне шосе, 77-а.

Інформація про вакансії - див. файл.