Міжнародна конференція та стажування для педагогів та науковців у Польщі у листопаді 2018 р.

науково-педагогічна конференція та стажування у ПольщіНауково-педагогічних працівників ВНТУ запрошують на міжнародну конференцію у Малий Сонч (Польща).

Подія: ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність»

Коли: 27-30 листопада 2018 р., Новий Сонч, Польща

Організатор:  Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University http://www.wsb-nlu.edu.pl/

Секції

Актуальні проблеми соціальних наук (економічні науки, психологія і соціологія, політологія).

Перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія, філологія).

Пріоритети прикладних наукових досліджень (інформаційні технології, медицина, інженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).

Загальний графік конференції, трансфер, проживання - див. файл.

Подія 2: Бажаючі мають можливість пройти стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» (108 годин) 12-30 листопада 2018р. Вартість проходження стажування складає 130 євро. Деталі щодо стажування дивіться на сайті університету: http://internship.wsb-nlu.edu.pl/ Інформація про стажування - див. файл.

УМОВИ УЧАСТІ

Вартість участі у конференції складає 60 євро, або 250 польських злотих. Дедлайн сплати участі у конференції – 1 листопада 2018р. Учасники організованого трансферу з України мають можливість сплатити участь у конференції по приїзду в університет.

Для студентів (бакалавріат та магістратура) участь у конференції – безкоштовно!

Передбачено лише безпосередню очну участь. Дистанційної участі в конференції немає!

За підсумками конференції, учасникам конференції надається відповідний сертифікат, а тези доповідей будуть опубліковані у електронному збірнику матеріалів конференції, який буде розміщено в польському бібліографічному репозиторії для цитування. Збірнику буде надано ISBN.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДІ

В ЗБІРНИКУ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

Мова тез: англійська, українська, польська, російська. Обсяг тез – до двох сторінок формату А4 без таблиць і рисунків! Кількість авторів – один. Параметри сторінки: всі поля – 2 см, орієнтація сторінки – книжкова. Міжрядковий інтервал – полуторний. Розмір абзацного відступу – 1,25 см. Шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14 пт. Посилання на джерела згідно національних стандартів до публікацій у фахових виданнях.

ТЕРМІН ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ І ЗАЯВОК

Всі, хто планує взяти участь у конференції, повинні надіслати заявку та тези доповіді на електронну адресу:

Тема листа: Конференція-листопад Польща Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть надіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

Заявка прізвище (учасника);

Тези прізвище. Секція №…