Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Програма стажування українських студентів в університетах Канади

  • Автор: Super User

Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for UkraineCтуденти ВНТУ можуть подати заявку на участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

Запрошуються студентів 3-го курсу різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Подати зявку на участь можна за посиланням: http://bit.ly/MitacsUA

Кінцевий строк подачі 19 вересня 2018р.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship , у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship (див. посилання https://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-graduate-fellowship ).

Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for UkraineПрограма включає:
•    роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
•    переліт до Канади;
•    трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
•    стипендію на житло, харчування та проживання;
•    медичне страхування;
•    зарахування на період стажування до канадського університету;
•    підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
•    можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
•    сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи:
1.    Онлайн-заявка на участь у програмі - див. посилання http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship .
2.    СV з описом наукових інтересів (шаблон за посиланням https://www.mitacs.ca/sites/default/files/resources/globalink_research_internship_cv_june2016.docx ).
3.    Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкцію див за посиланням https://www.mitacs.ca/sites/default/files/resources/mitacs_globalink_reference_letter_instructions_june2016.pdf ).
4.    Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Важливо!

Екзамен з англіської чи французької мови не потрібний. Рівень володіння мовою визначається професором з Канади під час Skype-інтерв’ю.

Всю детальну інформацію можна знайти на сайті: http://www.mitacsua.org
Приєднуйтесь до спільноти у FB: http://www.facebook.com/MitacsUA

Детальна інформація - у координатора Юлії Пелипенко за ел. адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або тел. + 38 096 285 2000.

 

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна