EnglishRussianUkrainian

Тижневі мандри студентів-машинобудівельників з цеху солодощів до цеху металорізальних верстатів, пресів, молотів та ножниць

Екскурсія на Рошен, ВінницяПротягом тижня, з 11 до 18 листопада 2016 року, студенти факультету машинобудування, разом із завідувачем і викладачами кафедри галузевого машинобудування ВНТУ, відвідали два потужних працюючих підприємства Вінниці: фабрику "Рошен" та "45-ий завод".

11.11.1016 р. Студенти першого курсу (гр. 1ГМ-16б) завітали на підприємство ПАТ "Вінницька кондитерська фабрика "Рошен". Екскурсію для них провів головний технолог фабрики. Він показав цех шоколадних кондитерських виробів, склад готової продукції і місце відвантаження, продемонстрував роботу основного обладнання. Молодь ознайомилась з основними технічними характеристиками і можливостями сучасних інноваційних повністю автоматизованих технологічних ліній закордонного виробництва.

Особливу увагу студентів привернув цех готової продукції - солодощів, що поставляються як вітчизняним, так і закордоним замовникам, зокрема, у США, у країни ЄС та ін.

На завершення перед відвідувачами виступив головний інженер, який цікаво розповів про розвиток і становлення,  сучасність та перспективи підприємства. Студентам сподобалась екскурсія найсолодшою фабрикою Вінниці.

Короткий фотозвіт з екскурсії на ПАТ "Вінницька кондитерська фабрика "Рошен":

18.11.1016р. Студенти четвертого курсу (1М-12б) відвідали ДП МОУ "45 експериментальний механічний завод", щоб більше дізнатись про реальне виробництво і технологію ремонтих робіт технічних засобів транспортування, заправки, перекачування і зберігання нафтопродуктів.

Чумак М. Ф., директор заводу, особисто провів студентів територією підприємства. Він показав цехи металорізальних верстатів, де представлено усі групи верстатного, ковальсько-пресового і ливарного обладнання з широкою гамою пресів, молотів, ножиць і машин для гнучко-різальних операцій, термічної обробки, складальних операцій. Студенти побачили ремонтно-діагностичний цех та цех готової продукції, що поставляється на замовлення Міністерства оборони України. Особливо молодь зацікавила виставка військової техніки,  розміщена в музейному комплексі заводу.

Короткий фотозвіт з екскурсії на ДП МОУ "45 експериментальний механічний завод":

Усі фото та інформацію про екскурсії надав Ярослав Іванчук, к.т.н. доцент кафедри галузевого машинобудування ВНТУ, http://ivanchuck.vk.vntu.edu.ua/

Друк PDF

pic1.jpg