Науково-педагогічне стажування у Празі

Педагогіів та науковців ВНТУ запрошують на стажування в один з провідних національних  ВНЗ Чехії.

Стажування: «Інновації в навчальному процесі: методи, підходи, технології (на прикладі підготовки бакалаврів та магістрів)»

Місце стажування: University of Economics, Prague https://www.vse.cz/

Тривалість: 22 жовтня – 6 листопада 2018 р., 108 годин (16 днів: 10 днів очної та 6 днів дистанційної роботи; 22-27 жовтня – дистанційна частина, 28 жовтня – 6 листопада – очна частина).

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН СТАЖУВАННЯ, ЗАГАЛЬНИЙ ГРАФІК  СТАЖУВАННЯ та інша інформація - див. файл.

Культурна програма містить відвідування у вихідні визнаних європейських культурних центрів: Люксембургу, Брюсселя, Амстердама, Антверпена, Гааги та Дрездена.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ
Трансфер, екскурсійне та готельне обслуговування забезпечує туристична компанія «Алголь» (м. Львів) (http://www.algol.com.ua/). Загальна вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 500 євро, куди входить трансфер комфортабельним автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях у двомісних номерах зі сніданками (7 ночей).
Оформлення відряджень відбувається за офіційним запрошенням University of Economics, Prague.
Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь» (http://www.algol.com.ua/).
Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.
Увага! Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих. Для супроводжуючих осіб, які не беруть участь у стажуванні, діє спеціальна знижка!
Супроводжуючим особам запрошення на стажування не надаються
Доплата за 1-16 місця в автобусі – гривневий еквівалент 25 євро.
Бронювання конкретного місця в автобусі відбувається тільки після сплати повної вартості туру.
З питань організованого трансферу з України консультації телефоном: 066 910 08 27

ТЕРМІН ПРИЙОМУ ЗАЯВОК
Всі учасники, які планують долучитися до групи, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10 вересня 2018 р.!
Тема листа: Стажування-жовтень Прага Прізвище та Ім'я учасника