Мексика запрошує студентів ВНТУ на навчання

Уряд Мексики чекає українців на навчанняУряд Мексики чекає українців на навчання!

Уряд Мексики виділив стипендії для навчання іноземців у 2019 році.

Детальна інформація щодо конкурсу на отримання стипендій в рамках спеціальних програм Уряду Мексики для навчання іноземців у 2019 році розміщена в підрозділі «Стипендії та курси академічної співпраці» розділу «Акції та програми» на єдиному сайті Уряду Мексики за посиланням: http://www.gob.mx/amexcid/acciones-y-programas/becas-para-extranjeros-29785  (іспанською мовою).

Конкурс триватиме до 28 вересня 2018 року.

Усі заявки необхідно подавати в електронній формі через систему управління академічним співробітництвом відповідно до вимог конкурсу 2018 року.