Конкурс з призовим фондом 1 млн. дол. очікує на заявки учасників з України

Конкурс «2018 AGFUND Intarnational Prize» від регіональної організацієї «Програма розвитку країн Арабської (Перської) Затоки»Конкурс проектів на боротьбу з бідністю та ін. запрошує ініціативних та небайдужих.

Оголошено конкурс «2018 AGFUND Intarnational Prize» від регіональної організацієї «Програма розвитку країн Арабської (Перської) Затоки».

Мета конкурсу: відзначення державних та приватних проектів, спрямованих на боротьбу із бідністю, соціальною відчуженістю, соціально-економічною маргіналізацію у всьому світі.

Проектна пропозиція повинна висвітлювати інноваційний іа творчий підхід, вдосконалювати знання у галузі людського розвитку та їх належному управлінні, сприяти освіті та підтримці здоров'я.

Грошовий фонд конкурсу становить 1 млн доларів США.

Заявки подаються шляхом заповнення форми онлайн на сайті http://agfund.org/

Дедлайн реєстрації: 30 листопада 2018 року.