Курс молодого СЕО - у вересні у Вінниці

На дводенний майстер-клас з СЕО запрошують молодих підприємців та усіх охочих, ВінницяНа дводенний майстер-клас з СЕО у Вінниці запрошують молодих підприємців та усіх охочих.

Подія: «Курс молодого СЕО» - мастер-клас від Сергія Петренка, засновника "Терміналу 42" з 20 річним досдвідом роботи.

Дата: 13-14 вересня 2018 р.

Початок: 11.00.

Місце: #Чердак, ТРЦ Sky Park, 8-ий поверх.

31 серпня 2018 р. - останній день акційної пропозиції на «Курс молодого СЕО» від Сергія Петренка.

На дводенний майстер-клас з СЕО запрошують молодих підприємців та усіх охочих, ВінницяЗареєструвавшись за посиланням - ціна за курс становитиме 2000 грн-  https://goo.gl/forms/QwaWyijicilup77o2
З 1 вересня ціна за курс- 2500 грн.

На майстер-класі «Курс молодого CEO» ви не почуєте академічно правильних формулювань і численних посилань на товсті підручники. Ведучий — засновник «Терміналу 42» Сергій Петренко — 20 років займається управлінням і підприємництвом, керуючи різними компаніями — від залізничної станції до великої інтернет-компанії.

«Проблеми молодих підприємців, — говорить Сергій, — часто викликані тим, що, опинившись перед необхідністю якось керувати вже не проектом, а цілою компанією, вони або просто не підозрюють про наявні рішення управлінських завдань, або свідомо відкидають їх, вважаючи, що для сучасної компанії непридатний досвід минулих років. На жаль, найчастіше це призводить до того, що ціною втрат і помилок вони винаходять черговий велосипед, причому, що природно для кустарного виробництва, не найкращого вигляду».

За два дні майстер-класу учасники отримають практичні поради з таких тем:
- З чого починається компанія.
- Побудова і еволюція робочих процесів.
- Найм співробітників. Хто потрібен, як шукати, як наймати, як не наймати.
- Навчання і делегування.
- Звільнення співробітників.
- Фінанси і облік — що з цього має знати директор і навіщо.
- Взаємини зі співробітниками і корпоративна культура.
- Зарплати, заохочення, плани і виконання.
- Як рости і куди — масштабування компанії.