Встигніть взяти участь у Energy accelerator від Radar Tech!

Програма підтримки та влітення розробок від ДТЕК та Radar Tech запрошує інноваторівПрограма підтримки та влітення розробок від ДТЕК та Radar Tech запрошує інноваторів.

Дедлайн подачі заявок до Energy accelerator від Radar Tech та ДТЕК – 4 вересня!

Не прогав шанс потрапити до першої акселераційної програми за підтримки найбільшого енергетичної компанії країни.

Energy accelerator націлений на пошук, розвиток, інтеграцію інноваційних технології та розробок у енергетиці та суміжних сферах. Стати учасником програми можуть стартапи, підприємці, виробничі компанії, представники малого та середнього бізнесу. Участь у програмі безкоштовна, організатори не беруть долю від компаній-резидентів.

Команди, що запропонують найбільш цікаві рішення, отримають:
- безкоштовну навчальну програму,
- менторську підтримку від експертів ДТЕК та Radar Tech,
- доступ до діючих виробничих підприємств для впровадження пілотних проектів,  - пропозицію взаємовигідної співпраці від ДTEK.

Деталі та реєстрація на: http://radartech.com.ua/energy/ .