EnglishRussianUkrainian

Екскурсія майбутніх енергетиків на фабрику солодощів

Екскурсія на Рошен, Вінниця8 грудня 2016 року студенти 1 курсу ФЕЕЕМ, на чолі з викладачами кафедри ЕСЕЕМ Захаровим В.В. та Бабенко О.В, завітали з екскурсією на "Вінницьку кондитерську фабрику "Рошен".

Екскурсовод Світлана провела студентів цехами фабрики. Спершу вони побачили гігантські двері, через які доставляється сировина для виробництва, а назовні відправляють готові солодощі. В технологічному цеху гості познайомились з технологією виготовлення шоколаду з какао, побачили як створюються улюблені багатьма цукерки – від моменту формування у спеціальних ємкостях до загортання у яскраві обгортки і фасування у коробки.

На території фабрики студенти зустріли випускників енергетичного факультету технічного університету. Один з них працює оператором конвеєра, інший – займає відповідальну і важливу посаду інженера-електрика – Володимир Лівий. Володимир розпочав навчання у ВНТУ 1997 року, після отримання диплому працював у службі релейного захисту. На фабриці він з перших днів її існування, навіть їздив до Італії обирати устаткування. Нині Володимир керує усім енергосподарством, координує роботу бригади електриків, від яких залежить безперебійне функціонування підприємства.

Більше про компанію ПАТ "Вінницька кондитерська фабрика "Рошен": http://www.roshen.ua/ua/

Вакансії: http://www.roshen.ua/ua/career/

Короткий фотозві про екскурсію на ПАТ "Вінницька кондитерська фабрика "Рошен":

Екскурсія на Рошен, Вінниця


Екскурсія на Рошен, Вінниця

Екскурсія на Рошен, Вінниця
Друк PDF

Back to top
molodoj_predprinimatel.jpg
verni.jpg
099.jpg
fotolia_5144875_subscription_l.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017