У Фінляндію - на конференцію та для отримання мовного сертифікату В2

Конференція у ФінляндіїОсвітян та науковців запрошують на Міжнародну конференцію у Фінляндії.

Подія: ІІ Міжнародній конференції «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід», що відбудеться на базі Університету Аалто Хельсінки (Фінляндія).

Дати проведення: 12 - 15 листопада 2018 р.

Варіанти участі: очна, заочна.

Основні напрямки роботи конференції:
1. Інноваційні технології в освіті
2. Сучасні проблеми розвитку науки і виробництва

Важливі дати:
Надання статей (тез) очна/заочна участь - з 3 вересня до 3 листопада 2018 р.
Термін подачі заявки і оплата очної участі - до 30 жовтня 2018 р.
Подача документів на оформлення візи (за необхідності) - до 25 жовтня 2018 р.
Термін подачі заявки для заочної участі - до 10 листопада 2018 р.

Повна інформація про конференцію і бланки заявок на участь - див. файли у архіві ZIP (або на сайті НМетАУ - http://www.nmetau.edu.ua ).

Досвід проведення конференції показав її актуальність та затребуваність серед широкого загалу освітян і науковців, яким конференція надає можливість:
1) ознайомитися з передовим європейським досвідом впровадження інноваційних технологій в науці та освіті,
2) обмінятися думками та досвідом з колегами,
3) скласти іспит з англійської мови для отримання сертифікату відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (рівень В2).

Програма заходів:
1) переїзд (в прямому та зворотному напрямках) за маршрутом Київ – Рига (Латвія) автобусом або літаком,
2) подорож Балтійським морем до порту Гельсінки (Фінляндія), із заходом в один з крупних портів на узбережжі Швеції.

Загальна тривалість програми складає 7 днів (6 ночей), включаючи 5 днів на круїзному лайнері (4*-5*), де буде орендований комфортний конференц-зал для проведення окремих заходів конференції.

Заявки на участь в конференції та матеріали направляти представникам оргкомітету в м. Дніпро за адресою:
(секретар оргкомітету – Ступак Юрій Олександрович, к.т.н.)
моб. +38 067 2506026, +38 095 2547652
Тел/ факс +38 0562 47-18-87