Оголошено конкурс на стипендіальну програму DAAD-2019

Стипендії у Німеччині, DAADНімеччина запрошує студентів, аспірантів та наукових співробітників.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) інформує про оголошення конкурсу на стипендійні програми DAAD.

В інформаційному буклеті «Навчання та дослідження у Німеччині» (див. посилання) є інформація про навчання у Німеччині та перелік стипендіальних програм для студентів, аспірантів та наукових співробітників на 2019/2020 рр.

Докладну інформацію про програми можна знайти на веб-сторінці http://www.daad-ukraine.org .

Заяви на більшість стипендіальних програм подаються в режимі онлайн.

Консультації щодо навчання або стажування у Німеччині за телефонами +38 (044) 204 82 69, +38 (044) 204 85 41.