Робота та практика у Запоріжжі для студентів та випускників ВНТУ

Компанія "Електропривод" пропонує більше 30 робочих місць для студентів та випускників ВНТУ.

Компанія «Електропривод» 22 року розробляє, виробляє та поставляє індустріальні комплексі електроприводи серії IDS, EDS, DTS, який потребують у 6 галузях промисловості. Ми виконуємо два типи модернізації електроприводів, капітальний та відновлювальний ремонти вантажопідйомних та технологічних агрегатів із застосуванням приводів серії IDS, TDS.

На сьогоднішній день роботи з виробництва й поставка електроприводів, розробка проектів, договірні кампанії, ведуться в 22-х країнах Східної півкулі.

У структура компанії 3 дивізіони, до складу яких входять: бригади зовнішньо-економічної діяльності (6 шт.), бригади інженерних розробок (3 шт.), інженерно-промисловий комплекс.

Пропонуємо студентам проходження практики й працевлаштування в компанії «Електропривод» на конкурсній основі на позиціях:
-    Менеджер ЗЕД - 8 вакансій;
-    Інженер-маркетолог - 6 вакансій;
-    Інженер-електромеханік - 11 вакансій;
-    Технік-електромеханік - 6 вакансій;
-    Менеджер по ресурсам - 3 вакансій.

Компанія надає:
-    Lanch, Dinner - за рахунок компанії.
-    Гуртожиток - за рахунок компанії.
-    Робота під час практики оплачується.
-    Відрядження по Східній півкулі.

Вимоги до претендентів:
-   Абсолютне здоров'я,
-   Енергійність
-   Позитивне налаштування.

Рівень знання іноземних мов - розмовний: англійський, арабський, хінді, урду, польський, фарсі, турецький, румунський, іспанський, французький.

Критерії відбору персоналу в компанію: бажання працювати, соціальна чистота, здатність до навчання, готовність дотримуватись правил й ідеології компанії.

Комерційна дирекція та інженерно-промисловий комплекс компанії "Електропривод" розташовані в м. Запоріжжя, Південне шосе, 77-а, 69008, Україна.