EnglishRussianUkrainian

Щоб отримати роботу в "Промавтоматиці Вінниця" - прагніть бути кращими!

Презентація Промавтоматика, студенти, ВНТУ, електроенергетика14 грудня 2016 р. студенти факультету енергетики ВНТУ зустрілись з потенційним роботодавцем – ПАТ "Промавтоматика Вінниця". Представники компанії запросили молодь на роботу і пояснили, якими вони бачать своїх майбутніх працівників. Зустріч організована Василем Володимировичем Захаровим, викладачем кафедри ЕСЕЕМ університету.

Олександр Миколайович Кравець, технічний директор ПАТ "Промавтоматика Вінниця", розповів, що підприємство протягом десятиліття досягнуло кілька-мільйонних річних оборотів, виробляє електроенергетичну продукцію, має 13 торгівельних точок у Вінницькій області. 12 років тому його заснували двоє випускників факультету енергетики. Зараз воно має 300 працівників і представники альма-матер є майже в усіх відділах компанії.

- Мета зустрічі, - пояснив Олександр Кравець, - презентація нової продукції та набір нових працівників, бо ті, хто прийшли сьогодні – варті того, щоб їх працевлаштували на підприємство. Головне для Вас – по-перше, кожен день дізнаватись щось нове і, по-друге, порівнювати себе і свої досягнення з собою, а не з кимось іншим.

Тарас Демчук, керівник відділу виробництва діодної продукції, розповів про те, чим займається його підрозділ. Окремо він зупинився на роботі відділу розробки і досліджень, які особливо близько стосуються студентів факультету ЕЕЕМ ВНТУ:

- Саме цей відділ – місце роботи багатьох студентів і випускників факультету енергетики. Тут працює група, що займається розробкою нових приладів – створення технічної документації, усунення різного роду недоліків та ін. Вони створюють схеми, креслення за допомогою спеціального програмного забезпечення, яке, звичайно, потрібно добре знати.

Також тут здійснюється програмування мікроконтролерів, а інженери розробляють корпуси для нових приладів.
Новинка компанії ПАТ "ПромАвтоматика Вінниця"- прилад під назвою "стабілізатор комфорту", що працює разом з обігріваючими пристроями, які використовують у квартирах, будинках. Він дає можливість економити енергоносії та кошти й робить життя більш комфортним. Користувач налаштовує спеціальний таймер, який у певний момент часу вмикає обігрівач – наприклад, за дві години до повернення сім’ї додому в кінці робочого дня. В приміщенні, яке протягом 8-10 годин було порожнім і тому не обігрівалось, піднімається температура до встановленого значення. Крім того є режим "для сну" – в нічний час температура тримається на 3 градуси нижча денної норми для більш комфортного відпочинку.

LED-світильники, які випускає підприємство, можна побачити в багатьох місцях Вінниці та області. Зокрема, саме ними освітлюється в’їзд у місто з боку Барського шосе, ними освітлюють готельні споруди та дитячі майданчики.

Олена, піар-менеджер "Промавтоматика Вінниця", познайомила студентів, а також викладачів ФЕЕЕМ, з особливостями корпоративної культури підприємства. Для працівників у неробочий час організовують розваги: ігри "Що? Де? Коли?" та "Мафія", покерні турніри, відмічають дні народження, влаштовують вечірки і концерти, грають у футбол та ін. Той, хто працює більше десяти років, отримує відзнаки – спеціальні позолочені значки.

Олександр Кравець запросив студентів приходити працювати на підприємство "Промавтоматика":
- Немає випускників ФЕЕЕМ в єдиному відділ – у відділ кадрів. А так – від монтажного відділу до генерального директора, навіть у бухгалтерії є. Прагніть бути кращими, щоб отримати роботу!

Повний фотозвіт на Facebook - див. посилання.

Короткий фотозві про презентацію ПАТ "Промавтоматика Вінниця":

Презентація Промавтоматика Вінниця, студенти

Друк PDF