EnglishRussianUkrainian

Тенденції ринку електроніки, лекції та майстер-класи з сучасних девайсів від Samsung Academy

Студенти ВНТУ в освітньому центры Samsung Academy, КиївСтудентам Вінницького національного технічного університету з кафедри радіотехніки поталанило відвідати  освітній центр Samsung Academy в місті Києві.

Компанія "Samsung" незмінно ділиться з людьми по всьому світі своїм досвідом: від інновацій в області споживчої електроніки до біофармацевтичних розробок. Разом з державою, вона бере участь у вирішенні питань щодо виховання творчої молоді, фахівців нового покоління, здатних генерувати нові ідеї, проводити наукові дослідження за сучасними методологіями, розробляти та впроваджувати у виробництво високі технології, обладнання нового покоління, застосування яких забезпечить виробництво конкурентоспроможної продукції. Для цього провідна світова компанія знайомить молодь з новинками науково-технічного прогресу в спеціально-створеному Освітньому центрі Samsung Academy (Київ).

Студенти ВНТУ в освітньому центры Samsung Academy, Київ

Студенти кафедри радіотехніки Вінницького національного технічного університету під час візиту до освітнього центру Samsung Academyо дізнались історію розвитку компанії та її внутрішню структуру. Окрім цього кожен студент мав змогу відвідати насичену й неймовірно цікаву лекцію за одним з напрямків електроніки (мобільні пристрої, аудіо/відео та побутова техніка).

Колектив молоді з технічного вузу отримав чудову можливість
- поспілкуватись з фахівцями,
- отримати інформацію про самі сучасні тенденції розвитку ринку електроніки,
- ознайомитись з новітніми технологіями і методами виробництва сучасної електроніки,
- здобути вичерпні ґрунтовні рекомендації щодо вбору для себе сучасних девайсів.

За результатами роботи було проведено тестування студентів, за допомогою якого кожен мав змогу  перевірити рівень здобутих знань.

Студенти ВНТУ в освітньому центры Samsung Academy, Київ

Студенти, які взяли участь одноденному відвідуванні освітнього центру, проведеного в стінах "Samsung Academy", запам’ятають надовго цей день. Присутніх вразила неймовірна кількість позитивних емоцій і незабутніх вражень, отриманих під час неформального навчання. Подібні заходи стимулюють студентську молодь працювати над собою, вдосконалюючи свої теоретичні знання і практичні вміння та навички. В подальшому це дасть їм можливість бути конкурентно-зданими при працевлаштуванні в провідних світових компаніях, а також забезпечить формування творчого мислення, розвитку наукової ерудиції та кругозору.

Всі учасники неймовірно насиченого і розвиваючого візиту до  освітнього центру "Samsung Academy" вдячні організаторам цього заходу: Костянтину Ковалю, завідувачу кафедри інтеграції навчання з виробництвом, к. т. н., доценту,  та Віталію Корнієнку, керівнику "Samsung Academy".

"Samsung" – корейська компанія, що займає лідируюче місце на ринку цифрової техніки за співвідношенням якість-ціна. З маленької торгівельної компанії "Samsung" перетворилася на корпорацію світового класу, бізнес якої охоплює прогресивні технології, виробництво напівпровідників, будівництво хмарочосів і заводів, нафтохімію, фінанси та багато іншого. Відкриття, винаходи та інноваційні продукти дали їй змогу стати лідером цих індустрій, постійно розвиваючи їх. Крім того, вона інвестує у навчання та розвиток своїх співробітників, що є фундаментом успіху в бізнесі. Мета компанії - це залучення до співпраці яскравих особистостей з інноваційним баченням, що є одним з необхідних чинників для утримання лідерства в цифрову епоху.

Друк PDF

vd41.jpg